Darmowa dostawa dla klientów przy zamówieniach powyżej 250 PLN

Innowacje i jakość


Jeśli chodzi o jakość, nie uznajemy kompromisów. PM-International oferuje znacznie więcej niż stosowanie się do wymaganych standardów.

Nasze najlepsze suplementy diety FitLine oraz seria kosmetyków FitLine med i FitLine skin powstały w oparciu o najnowsze i potwierdzone badania naukowe. Produkty PM-International oznaczają najwyższe bezpieczeństwo oraz optymalny wybór, oferując użytkownikom przyswajalność i biodostępność składników odżywczych. Powstają też zgodnie z surowymi zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) przemysłu farmaceutycznego. To synonim jeszcze większego bezpieczeństwa i jakości.

Ponad 600 milionów produktów jest sprzedawanych na całym świecie, potwierdzając, że są na dobrej drodze, dzięki naszemu zrozumieniu bezpieczeństwa i zadowolenia klientów.

Kolejnym świadectwem wielkiej siły innowacyjnej PM-International jest fakt, że firma została nagrodzona TOP 100* już 18 razy. W tym konkursie innowacyjnym wyróżniają się najlepsi innowatorzy wśród niemieckich firm średniej wielkości. Jednym z czynników decydujących o przyznaniu tego wyróżnienia była Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych®, która dostarcza składniki odżywcze dokładnie wtedy, gdy są potrzebne i tam, gdzie są potrzebne – na poziom komórkowy, od wewnątrz i z zewnątrz – i jest to ogromny wyróżnik w branży.

Poza tym 70 patentów podkreśla wysoką siłę innowacyjną firmy.

*wylonionych spośród uczestników biorących udział w płatnym konkursie  


FitLine to uznana marka w sportach najwyższej klasy:
Szczególnie w sporcie wyczynowym jakość i bezpieczeństwo są wyjątkowo poszukiwane. Od lat najlepsi sportowcy z całego świata stawiają na FitLine. Są oni zdeklarowanymi użytkownikami FitLine, którzy pokładają ogromną wiarę w produkty i ich zdolność poprawienia wyników. Ich zaufanie do FitLine opiera się w dużym stopniu na dobrowolnym zobowiązaniu PM-International do regularnego testowania produktów pod względem anaboliczno-androgennych steroidów będących substancjami dopingującymi.
(„Lista kolońska” to lista Centrum Olimpijskiego nad Renem, która zawiera suplementy diety o zminimalizowanym ryzyku dopingu. Więcej informacji pod adresem: www.koelnerliste.com )

... dzięki temu FitLine produktami unikalnymi. W konsekwencji wiele z nich opatentowano.

Jak powstaje FitLine
Jak powstaje FitLine
Together for a stronger tomorrow
Together for a stronger tomorrow
Większa transparentność dzięki regularnym analizom TÜV SÜD ELAB
Większa transparentność dzięki regularnym analizom TÜV SÜD ELAB